BiH-Ribolov.com Forum
14-11-2019, 03:18:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Primam rucne izrade  (Posjeta: 6295 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
lav007
Gaga
*

Email
« na: 13-09-2015, 18:54:01 »

Pozdrav svima evo da postavim temu o ovome procitao sam pre par dana jedan primam sto bi rekao koji nista ne kosta samo ono cega imam kuci i moram odmah reci da mi se odlicno pokazao a evo kako se pravi:cvb
/>potrebne su vam serpa za kuvanje bar od 3-4 l a moze i veca zavisno od kolicine koju pravite
/>loncic kojim cete mjeriti sastojke cvb, supena kasika.cvb
/>potrebni sastojci prekrupa ili binjgur zavisnoi ko kako razume cvb, psencno brasno.cvb voda i malo ulja.cvb
/>cvb
/>U serpu sipate 0.9 dl vode i dodate ulja u nju otprilike jednu rakijsku casicu kad sve prokuva dodati 2 vanilin secera
/>cvb
/>u drugu posudu sipate prekrupu koja mora imati identican omjer kao voda dakle cime ste mjerili vodu sa istom posudom mjerite i prekrupu ja sve mjerim bokalom od 1l u tu prekrupu dodati tri supene kasike bjelog brasna i to sve dobro izmjesajte.cvb
/>cvb
/>kad voda prokuva u nju dodajte napravljenu smjesu i nek kuha 3 miniute posle toga skinite sa vatre i svce dobro necim izmjesajte ja to uradim sa kuvacom lopaticom i sl.cvb kad izmjesate dobro nemojte da stiscete vec ne ostane onako kako ste izmjesali dakle ne stiskati na dno serpe ili suda u kom cvb\mislite cvb da se ohladi.cvb
/>cvb
/>Za vecu kolicinu uduplavate sve u duplo ili vise dakle vodu, brasno, cvb prekrupu i ulje jedino uvjek ostaje kuvanje od 3 minuta isto srecno i bistro vam bilo meni se odlino pokazala ova primam moj prvi izlazak sa ovom primamom iznosio je 26 riba cvb
Evidentirano

cvb
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!