BiH-Ribolov.com Forum
19-11-2019, 07:34:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pomoć oko kupovine štapa  (Posjeta: 13905 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
pelikan
Gaga
*

« Odgovor #15 na: 11-04-2013, 20:40:40 »

Hvala svima na pomoći i mišljenju, kupio sam cvbštap i mašinicu, samo ima jedna ispravka mašinica je catana 2500FB cvb(cvb nije do mene cvb cvb:doh:kolega pogrešno prenjeo)cvb.cvb
/>cvb
/>Bistro i još jednom hvala.cvb
Evidentirano

cvb
elvas
Moderator
Kalifa

Dob: 45

Email
« Odgovor #16 na: 16-07-2013, 10:39:56 »

uzeo si više nego solidan pribor imam isti pa ti govorim o provjerenom cvbštapu i mašinici cvb,naravno da ga malo pripaziš od grana i sl.cvb hehehe
Evidentirano

cvb“Jedino krupne ribe mogu da mute.cvbcvb
Vrbas
Saran

« Odgovor #17 na: 27-10-2013, 20:20:08 »

molm vas ako neko ima neki prijedlog za stap od 4.5m ne veci?cvb?hvala unapried cvb cvbcvb//www.bih-ribolov.com/forum/Smileys/default/emoticon-0102-bigsmile.gif" alt="bigsmile" border="0" cvb/>cvb
Evidentirano

cvb
Laxen
Mladica

Email
« Odgovor #18 na: 28-10-2013, 18:26:40 »

Kakva gramaza.cvb.za koju ribu.cvb.teleskop ili ne.cvb.pretpostavljam da je u pitanju teleskop.cvb
Evidentirano

Limit your kill
klenolovac
Saran

« Odgovor #19 na: 28-10-2013, 22:03:58 »

Ako ne pecaš po minusu, uzmeš trodjelni meč cvbštap.cvb Nijedan teleskop koji košta slično mu nije ravan.cvb Imaš i telemečeva dobrih, nije da nema, ali meč je cvbčvršći.cvb Izgledom je tanji, ali su deblji zidovi, manje spojeva, spojevi kvalitetnije urađeni.cvb.cvb.cvb
Evidentirano

cvb
MAGLO
Gaga
*

« Odgovor #20 na: 31-01-2015, 10:21:58 »

BISTRO.cvb.cvb.cvb.cvb.cvb.cvb.cvb.cvb Mozeli mi neko preporuciti stap i masinu za pecanje skobalja na rijeci Bosni i Usori u Doboju.cvb.cvb.cvb.cvb.cvb.da bude jak i kvalitetan da bi mogao izvuci i poneku mrenu ili Vildera koji se nerijetko jave.cvb.cvb.cvb.znaci da nije preteska kombinacija a i da moze izvuci i malo vece komade a ipak prvenstveno da bude za lov skobalja jer to mu je i glavna namjena.cvb.cvb.cvb.hvala unapred
/>cvb
Evidentirano

cvb
sanjanin
Saran

« Odgovor #21 na: 02-12-2015, 12:31:10 »

pozz i bistro u potrazi sam sa bolonjeze stapom do 4m max moze i malo kraci brze akcije 5-25g pa ako ko sta ima da predlozi bilo bi od koristi do nekih 200 km mogao bi se pruziti za stap cvb cvbcvb//www.bih-ribolov.com/forum/Smileys/default/drinks.gif" alt="drinks" border="0" cvb/>cvb
Evidentirano

It's A Long Way To The Top cvb(If You Wanna Rock cvb'N'cvb Roll)cvb"cvb
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!